Login Accedi ^
Italiano
Registrati
Registrati su Weekeep! Trova i tuoi amici di Facebook, organizza i tuoi viaggi e visita oltre 1.000.000 eventi in tutto il mondo!
Accedi con Facebook
Accedi con Google+
Facebook Google+
X
RISULTATI
MAPPA
DETTAGLIO
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Località
Dormire
Mangiare
Offerte Speciali
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PREZZO : da € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

Бесплатен семинар за производи и работа во „ТианДе“ -Тетово

Restoran "ARENA" - Tetovo Ul.braka Miladinovci bb, Tetovo, Macedonia (FYROM)
Google+

Почитувани,
Во сабота (05.04.2013) во Тетово, ресторан „Арена“ со почеток во 12.00 часот, ќе се одржи голема презентација на производите на корпорацијата за здравје и убавина „ТианДе“ и бизнис семинар за сите заинтересирани за работа во оваа реномирана светска козметичка компанија. Вашето присуство и место на овој семинар може да го потврдите и резервирате на бројот: 075 338 398. Лесно е да си среќен. Биди дел од тимот на „ТианДе“.

TianDe (превод- небесно совршенство) e руска козметичка компанија за здравје и убавина со производи на природна база, со екстракти од растенија и билки, одгледувани во еколошки средини на Тибет, Кина и Алтаи.
Да го искористиме она што ни го подарила природата... Да водиме правилна нега за нашето тело, како што 7.000.000 луѓе го прават тоа...

Veniteci a trovare
il 5 aprile 2014

Che Tempo fa

Recensioni

Caricamento...
Caricamento...
In questa zona i nostri Partner offrono: