Login Sign in ^
English
Registrati
Sign up Weekeep! Find your Facebook friends, organize your travel and visit over 1,000,000 events around the world!
Access with Facebook
Access with Google+
Facebook Google+
X
RESULTS
MAP
DETAIL
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Location
Sleeping
Eating
Best Deals
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PRICE : from € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

Elina Duni After Concert Party

Piramida Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania
Google+

Producent, sound designer (Fashion/Film/Reklama), Radio -Host dhe se fundmi DJ.
Paine Cuadrelli eshte nje person i mpleksur me muziken ne cdo aspekt.
Eshte nga ata te Dj te rralle te cilet kane nje horizont aq te gjere muzikor sa mund te luajne per cdo orar dhe cdo kontekst. Do te jete ai i cili do te mbaje gjalle atmosferen pas koncertit te Elina Duni, duke filluar me nje seleksion Soul/Jazz per te shkuar ne AfroBeat/Disco/Groove/House.

Closing set nga Tatu&Leo Cik aka Lokonajsat.
http://www.painecuadrelli.com/
http://www.mixcloud.com/painecuadrelli/
http://soundcloud.com/paine

Organizuar nga Anima Pictures & PIK Creative

Visit us
il 10 April 2014

Weather

Reviews

Caricamento...
Caricamento...
In this area our partners offer: