Login Accedi ^
Italiano
Registrati
Registrati su Weekeep! Trova i tuoi amici di Facebook, organizza i tuoi viaggi e visita oltre 1.000.000 eventi in tutto il mondo!
Accedi con Facebook
Accedi con Google+
Facebook Google+
X
RISULTATI
MAPPA
DETTAGLIO
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Località
Dormire
Mangiare
Offerte Speciali
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PREZZO : da € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

Takim me letërsinë franceze

E Pershtatshme Tirana, Albania
Google+

Edmond Tupja, përkthyesi i mirënjohur dhe i dashur për ne do të jetë kumbari i mbrëmjes kushtuar letërsise franceze e veçanërisht lidhjes, pasionit e përkushtimit të sjelljes në shqip të një kulture e një letërsie të madhe.

Gjithçka në kuadër të panairit dy-ditor "Aromë librash" që botime "Pegi" dhe E Përshtatshme Kafe-Librari organizojnë në datat 9-10 prill.

Të gjithë titujt Pegi propozohen me 20% ulje.

Veniteci a trovare
il 9 aprile 2014

Che Tempo fa

Recensioni

Caricamento...
Caricamento...
In questa zona i nostri Partner offrono: