Login Accedi ^
Italiano
Registrati
Registrati su Weekeep! Trova i tuoi amici di Facebook, organizza i tuoi viaggi e visita oltre 1.000.000 eventi in tutto il mondo!
Accedi con Facebook
Accedi con Google+
Facebook Google+
X
RISULTATI
MAPPA
DETTAGLIO
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Località
Dormire
Mangiare
Offerte Speciali
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PREZZO : da € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

"Ngjyrat e Jetes" Anne de Colbert Christophorov

Muzeu Historik Kombetar Bulevardi Zogu I 1, Tirana, Albania
Google+

Muzeu Historik Kombëtar dhe Rezart Jasa Events

Ju ftojnë në përurimin e "Ngjyrat e Jetes " ekspozitë e piktores
franceze Anne de Colbert Christophorov
me datë 13 maj 2014 ne ora 18h në Muzeun Kombëtar, Tiranë.

Ne përurimin e ekspozites: parantezë letrare me poezitë e
Anne de Colbert Christophorov dhe parantezë muzikale nga kitaristi Franc
Koruni.

Te ardhurat nga shitja e pikturave shkojnë per organizimin e
aktiviteteve artistike te artisteve shqiptarë me aftësi të kufizuara.

Hyrje e lirë

Ekspozita e piktores franceze Anne de Colbert Christophorov qëndron e hapur nga data 8 deri me 20 maj 2014 në Muzeun Kombëtar, Tiranë

Kontakt Rezart Jasa
email : rjasa@hotmail.com Tel : 00 355 685144612

Veniteci a trovare
dal 8 al 20 maggio 2014

Che Tempo fa

Recensioni

Caricamento...
Caricamento...
In questa zona i nostri Partner offrono: