Login Accedi ^
Italiano
Registrati
Registrati su Weekeep! Trova i tuoi amici di Facebook, organizza i tuoi viaggi e visita oltre 1.000.000 eventi in tutto il mondo!
Accedi con Facebook
Accedi con Google+
Facebook Google+
X
RISULTATI
MAPPA
DETTAGLIO
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Località
Dormire
Mangiare
Offerte Speciali
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PREZZO : da € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

STOP TRAFIKUT VRASËS! - LIRO KORSITË!

Ecovolis - Pallati Kongreseve Pallati Kongreseve, Tirana, Albania
Google+

Bashkohu me ne në një pedalim proteste ti themi Stop Trafikut vrasës!

- Ndotja nga trafiku po na rrezikon jetën të gjithëve!
- Bashkohemi të fitojmë respekt në rrugë!
- Bashkohemi të mbrojmë korsitë tona dhe të shpëtojmë qytetin tone nga trafiku vrasës!

Është i ftuar çdo çiklist, shofer, këmbësor dhe çdo qytetar i përgjegjshëm që mbështet kauzën tonë, për ajër të pastër dhe barazi në rrugë!

Le të luajmë muzikën e zileve tona për Tiranën “pa Tym, pa Zhurmë”!

Kush e do Tiranën të ngreje biçikleten lart ! Të premten, 2 Maj, Ora 18:00, Pallati Kongreseve!

Veniteci a trovare
il 2 maggio 2014

Che Tempo fa

Recensioni

Caricamento...
Caricamento...
In questa zona i nostri Partner offrono: