Login Sign in ^
English
Registrati
Sign up Weekeep! Find your Facebook friends, organize your travel and visit over 1,000,000 events around the world!
Access with Facebook
Access with Google+
Facebook Google+
X
RESULTS
MAP
DETAIL
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Location
Sleeping
Eating
Best Deals
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PRICE : from € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

Feel The Moment PART 2 |21 Qershor|

tabú Hotel Sheraton, Sheshi Italia, 1000 Tirana, Albania, Tirana, Albania
Google+

Ju kujtohet super shperthimi me 1 mars nlolipop ? kujtojm dhe 1 her ato supermomente qe kaluam tgjith sebashku , ate nat te paharrueshme , ju ftojm te gjithve ne feel this moment 2 ne ket super event qe do te zhvillohet vetem ne ambientet e tabu ish sharmi per ta djegur te gjith bashk dhe per te festuar fundin e ktij viti shkollor , sherre ska per te pasur brenda partyt as jasht saj kshuqe ca prisni ?? me 21 qershor shifna ntabu.

Rregullat:
Hyrja Cift ose grup si te doni
Bileta 500L + 1 Pije falas
Siguria eshte paresore,nuk do kete ngaterresa
Tavolinat jane me prenotim po pa leke pervec zones VIP

Music Rules:

|♫| House ✔
|♫| Club ✔
|♫| Dance ✔
|♫| Techno ✔
|♫|Hip-Hop ✔
|♫| Tecktonik ✔
|♫|DUbstep ✔


2 Professional Photographers ✔

Shoqeri te re ✔
Unlimited Drinks ✔


.ılı.-------Volume-------.ılı. ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

- 500 L – Bileta ( Hyrja Cift ose Grup )
- 1 Free drink included

- Rezervation and info:-0694290080
-0696417403

Visit us
il 21 June 2014

Weather

Reviews

Caricamento...
Caricamento...
In this area our partners offer: