Login Accedi ^
Italiano
Registrati
Registrati su Weekeep! Trova i tuoi amici di Facebook, organizza i tuoi viaggi e visita oltre 1.000.000 eventi in tutto il mondo!
Accedi con Facebook
Accedi con Google+
Facebook Google+
X
RISULTATI
MAPPA
DETTAGLIO
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Località
Dormire
Mangiare
Offerte Speciali
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PREZZO : da € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

BlackOut | @tabú

tabú Hotel Sheraton, Sheshi Italia, 1000 Tirana, Albania, Tirana, Albania
Google+

Vetem dhe Vetem ne tabú (ish'Sharmi)

BlackOut vjen me nje risi ne clubin me te ri ne Tirane.1 Party jo si gjithe te tjerat , 1 party nga ato qe tgjith e presin me padurim.Ksaj here nuancat dhe pjeset e bukurise do prezantohen vetem ne tabu Do jete 1 nate plot surpriza , 1 nate qe cdokush qe do te jete pjese e saj do e mbaj mend gjate Ne tabú (Ish Sharmi) per here te para behet nje party ne kete orar. Ambjenti i ri modern do krijoje nje atmosfere fatastike,por do jete akoma me fantastike te dashur miq ne qofte se do te jeni dhe ju prezent. Plot surpriza ju presin gjat partyt,dhe do te zbulohen me date 31 maj diten e shtune. Muzika do jet dicka e vecante nga nje DJ i vecante.
Rregulla:
-Bileta 500 leke plus nje pije falas (perfshir longdrinks-et)
-Hyrja +16 vjec (cift ose grup)
-Sherret nuk do te lejohen ne asnje menyre
-Duhet ta dini qe party nuk behet vetem nga ne organizatoret por nga Ju qe do te jeni tpranishem ♥ !
-Dhe jo jo me pak i rendesishmi per nga radha,Have Fun! :D

2 Professional Photographers ✔
DJ Bjorni in action✔

Shoqeri te re ✔
Unlimited Drinks ✔
Shkerdhim ndjenjash ✔

.ılı.-------Volume-------.ılı. ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Music rules : juve do perzgjidhni muziken qe doni te degjoni gjat partyt.

Per rezervime tavolinash inbox Organizatorve..

Veniteci a trovare
il 31 maggio 2014

Che Tempo fa

Recensioni

Caricamento...
Caricamento...
In questa zona i nostri Partner offrono: