Login Accedi ^
Italiano
Registrati
Registrati su Weekeep! Trova i tuoi amici di Facebook, organizza i tuoi viaggi e visita oltre 1.000.000 eventi in tutto il mondo!
Accedi con Facebook
Accedi con Google+
Facebook Google+
X
RISULTATI
MAPPA
DETTAGLIO
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Località
Dormire
Mangiare
Offerte Speciali
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PREZZO : da € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

STOP TRAFIKUT VRASËS! BASHKË TË MBROJMË JETËN TONË!!

Ecovolis - Pallati Kongreseve Pallati Kongreseve, Tirana, Albania
Google+

Pak dite me parë nje ciklist, zoti Shkelqim Xhagolli humbi jeten, teksa pedalonte ne nje nga rruget kryesore te Tiranes, duke e shnderruar fatkeqesisht, shqetesimin tone ne nje te vertete te dhimbshme. Protestojme edhe ne emer te tij, e te atyre dhjetra ciklisteve te tjere te cilet kane lene jeten, ne trafikun e trazuar ku korsite, rregullat, tabelat ekzistojne pa u vene re. Neser mund te jete radha ime, mund te jete radha jote, mund te jete radha e dikujt qe ti do fort! Ndaj le t'a ngreme zerin dhe bicikleten, te premten, per t'u solidarizuar me korsite, me dyrrotakun, me jeten !

Bashkohu me ne në një pedalim proteste ti themi Stop Trafikut vrasës! Të mbrojmë jetën tonë!

- Bashkohemi të mbrojmë korsitë tona, jetën tonë, të shpëtojmë qytetin tone nga trafiku vrasës!
- Ndotja dhe trafiku po na rrezikon jetën të gjithëve!
- Bashkohemi të fitojmë respekt në rrugë!

Kush e do Tiranën të ngreje biçikleten lart ! Të premten, 23 Maj, Ora 18:00, Pallati Kongreseve!

Veniteci a trovare
il 23 maggio 2014

Che Tempo fa

Recensioni

Caricamento...
Caricamento...
In questa zona i nostri Partner offrono: