Login Accedi ^
Italiano
Registrati
Registrati su Weekeep! Trova i tuoi amici di Facebook, organizza i tuoi viaggi e visita oltre 1.000.000 eventi in tutto il mondo!
Accedi con Facebook
Accedi con Google+
Facebook Google+
X
RISULTATI
MAPPA
DETTAGLIO
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Località
Dormire
Mangiare
Offerte Speciali
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PREZZO : da € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

***REUNION*** After Party BALKAN FUN 2014 | 1-st Birthday Party

Balkan Fun Macedonia Leninova 59, Skopje, Macedonia (FYROM)
Google+

По НАЈЛУДИОТ ПРВИ МАЈ во Паралија, со повеќе од 3000 млади од целиот Балкан на наше големо задоволство ви го најавуваме НАЈГОЛЕМИОТ АFTER PARTY *** REUNION *** на Balkan Fun 2014!!! Токму со овој REUNION го прославуваме и нашиот ПРВ РОДЕНДЕН! Една година од како постоиме, а младите не чуствуваат како целиот свој живот да патуваат со нас. Тоа не прави најдобри во тоа што го работиме само за Вас!!!

SUMMER CLUB PRIVILEGE (Central Park)

Чест и задоволствто ќе ни биде доколку дојдете СИТЕ, ама баш сите. Оние што патуваа на сите проекти со нас, оние што се најтазе од последниот (први мај), оние што веќе си го резервираа летото кај нас, оние што се сметаат за наши конкуренти, оние што не не сакаат и што не сакаат, СИТЕ САКАМЕ ДА ДОЈДЕТЕ И БИДЕМЕ ДЕЛ ОД НАЈДОБРАТА ЗАБАВА!

******ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА СИТЕ ПРИСУТНИ******

Veniteci a trovare
dal 24 al 25 maggio 2014

Che Tempo fa

Recensioni

Caricamento...
Caricamento...
In questa zona i nostri Partner offrono: