Login Sign in ^
English
Registrati
Sign up Weekeep! Find your Facebook friends, organize your travel and visit over 1,000,000 events around the world!
Access with Facebook
Access with Google+
Facebook Google+
X
RESULTS
MAP
DETAIL
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Location
Sleeping
Eating
Best Deals
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PRICE : from € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

★★ LATINO DANCE CONTEST ▶ UP Caffe ◀ Saturday 24 May ★★

UP Caffé - Skopje 11-Oktomvri, Skopje, Macedonia (FYROM)
Google+

Латино треската продолжува и оваа САБОТА.
Најдобрите латино & македонски хитчињи на вашиот омилен подиум заедно со Dj Alen aka Sunshine.

♛ ♛ Латино dance натпревар ♛ ♛

- Може да се пријават сите ДЕВОЈКИ, а се што треба да направите е да бидете разиграни и да го пратите латино ритамот целата вечер.
- За најразиграните и најдобрите девојки следува гратис ФЛАША водка на следната саботна латино забава.

▶▶ Коктел на промоција - LONG ISLAND - 150 ден.

▶▶ Сите останати коктели по промотивни цени од 130 мкд.

▶▶ Омилената промоција - 5 x tequila = 200

▶▶ Сепаре единствено со флаша. Со секоја флаша ГРАТИС ШЕЈКЕР.

♦ Пакет флаши:
• Cognac + 1L Coca cola = 2000 мкд.
• Eristoff + 1L Juice = 2500 мкд.
• JAMENSON + 2 x Red bull = 2700 мкд.
• J&B + 2 x Red bull = 3000 мкд.
• Jack Daniel's + 2 x Red bull = 4500 мкд.

ღ За Резервации и повеќе Информации:
✆ 077 816 740 / 070 302 198
✉ Facebook Inbox

ღ Резервациите се во ограничен број и истите важат до 22:15h.
ღ | 18+|

Visit us
from 24 to 25 May 2014

Weather

Reviews

Caricamento...
Caricamento...
In this area our partners offer: