Login Accedi ^
Italiano
Registrati
Registrati su Weekeep! Trova i tuoi amici di Facebook, organizza i tuoi viaggi e visita oltre 1.000.000 eventi in tutto il mondo!
Accedi con Facebook
Accedi con Google+
Facebook Google+
X
RISULTATI
MAPPA
DETTAGLIO
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Località
Dormire
Mangiare
Offerte Speciali
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PREZZO : da € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

Summer highschool *PARTY CAMP* powered by Rapsody&Collegium

Corfu, Greece Kerkira, Grecia
Google+

***ЗАБАВАТА ЗА СИТЕ СРЕДНОШКОЛЦИ ОВА ЛЕТО Е НА КРФ !!! ***

...Сигурно веќе сте слушнале...За ова се зборува веќе некое време низ средните школи низ Македонија - НАЈГОЛЕМА ЛЕТНА ЗАБАВА ЗАЕДНО СО УШТЕ 700 ВРСНИЦИ ОД ЦЕЛИОТ БАЛКАН !!!

Резервирај го своето место, и биди дел од PARTY CAMP, ова лето од 9 до 19 јули на Сидари, Крф - Учествувај во првото регионално дружење на средношколци од Србија, Црна Гора, Босна и Македонија !!!
Не ги испуштај најлудите RED LOVE PARTY, GRAFFIT PARTY, SEMAFOR PARTY, EXCLUSIVE WHITE PARTY, GOLDEN FOX - POOL PARTY, TDI PARTY !!!

ШТО ТЕ ОЧЕКУВА ТАМУ ?

- 700 врсници спремни за добра забава
-секој ден дневни и ноќни тематски забави
-10 ноќевања на најубавиот грчки остров
-голем број факултативни излети ( акваленд, град Крф, крстарење, Палеокастрица, Глифада, Голден Фокс...)
-организација од професионални водичи, анимациски тим, DJ тим, медицински тим
- професори од твоето училиште како пратители на патувањето
- И НЕЗАБОРАВЕН ОДМОР !!!

КАКО ДА СЕ ПРИЈАВИШ ?

- Со уплата од 1.500 денари во агенцијата, и пополнување на пријавен лист

******ЦЕНА :

FIRST MINUTE - ДО 5 мај - 199 евра
РЕГУЛАРНА ЦЕНА - ОД 6 мај - 219 евра

Veniteci a trovare
il 9 luglio 2014

Che Tempo fa

Recensioni

Caricamento...
Caricamento...
In questa zona i nostri Partner offrono: