Login Sign in ^
English
Registrati
Sign up Weekeep! Find your Facebook friends, organize your travel and visit over 1,000,000 events around the world!
Access with Facebook
Access with Google+
Facebook Google+
X
RESULTS
MAP
DETAIL
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Location
Sleeping
Eating
Best Deals
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PRICE : from € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

Behu Dhe Ti Pjese E Cmenduris Tone @ Caramel Lounge

Caramel Twin Towers, Tirana, Albania
Google+

Kjo jave ka startuar @ Caramel Lounge me nje super Oferte qe do te zgjasi gjithe sezonin veror ;)

Cockatail 350 Leke
Long Drinks 300 Leke
Birra 280 Leke
Shots 150 Leke

Caramel tashme eshte kthyer i teri ne nje verande me hapjen tej-pertej te vetratave..! Shihjoni pamjen e Tirones tone ne freskun maksimal qe ofron Caramel, me keto super cmime dhe me nje muzike te perzgjedhur dhe e luajtur me Video Live ne ekranet tona gjigande ;)

Mos harroni Fundjaven Latine..!!

Per info Cel: 069 37 14 305

Visit us
from 26 May to 1 September 2014

Weather

Reviews

Caricamento...
Caricamento...
In this area our partners offer: