Login Sign in ^
English
Registrati
Sign up Weekeep! Find your Facebook friends, organize your travel and visit over 1,000,000 events around the world!
Access with Facebook
Access with Google+
Facebook Google+
X
RESULTS
MAP
DETAIL
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Location
Sleeping
Eating
Best Deals
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PRICE : from € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

^^^^ GRAND OPENING ^^^^

Saint Tropez Vlore Vlora, Albania, Vlorë, Albania
Google+

Ju kishim munguar????
Ja ku RIKTHEHEMI!!!
ARE YOU READY???
^^ GRAND OPENING ^^
Ne 7 Qershor vim perseri!!!
>> MUZIKA << >>ARGETIMI<< >>KENAQESIA<<
Kane vetem nje emer...
EJANI ! Behuni pjese e ketij EVENTI!!

MUZIKA?! Mjafton tju themi **** DJ ALDOOOO **** dhe cdo fjale tjeter eshte e tepert....

VENDI?! **** SAINT TROPEZ **** Simboli i neteve verore

HYRJA ?! FREE

MOS MUNGONI!!
Ju garantojme Relaks dhe Argetim pa limit !

Per prenotime na kontaktoni ne: 0692079793 dhe 0694735555

Visit us
il 7 June 2014

Weather

Reviews

Caricamento...
Caricamento...
In this area our partners offer: