Login Accedi ^
Italiano
Registrati
Registrati su Weekeep! Trova i tuoi amici di Facebook, organizza i tuoi viaggi e visita oltre 1.000.000 eventi in tutto il mondo!
Accedi con Facebook
Accedi con Google+
Facebook Google+
X
RISULTATI
MAPPA
DETTAGLIO
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Località
Dormire
Mangiare
Offerte Speciali
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PREZZO : da € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

Дегустација на традиционално овчо сирење + 50% попуст на ракија, пиво, вино

Ресторан Моја Куќа Skopje, Macedonia (FYROM)
Google+

Повелете на after work забава со 50% попусти и дегустација на најдоброто овчо сирење во ресторан Моја Куќа!

Сите посетители имаат до 50% попуст на пијалок по избор, кој можете да го купите тука http://goo.gl/Py4gvT, а за оние кои ќе им се допадне сирењето имаме посебна зделка: 17% попуст на 7кг (канта) бело овчо сирење, од 2310 ден. по цена од 1925 ден. http://goo.gl/YreTGT

Ако сакате опуштање и развеселување после стресниот работен ден, дојдете со вашите колеги или пријатели на гурманско попладневно дружење, придружено од звуците на македонските староградски песни.

Настанот за дегустација ќе се одржи на 3ти и 4ти Јуни (вторник и среда) во ресторан Моја Куќа со почеток од 16:00ч. па се до 20:00ч.

Тимот на Групер заедно со персоналот на ресторан Моја Куќа ќе се погрижат да имате забавно и вкусно попладне

Ве очекуваме

Veniteci a trovare
dal 3 al 4 giugno 2014

Che Tempo fa

Recensioni

Caricamento...
Caricamento...
In questa zona i nostri Partner offrono: