Login Accedi ^
Italiano
Registrati
Registrati su Weekeep! Trova i tuoi amici di Facebook, organizza i tuoi viaggi e visita oltre 1.000.000 eventi in tutto il mondo!
Accedi con Facebook
Accedi con Google+
Facebook Google+
X
RISULTATI
MAPPA
DETTAGLIO
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Località
Dormire
Mangiare
Offerte Speciali
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PREZZO : da € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

Pracownie

Warsaw, Poland Varsavia, Polonia
Google+

Artyści i artystki zapraszają do swoich pracowni

14 CZERWCA (SOBOTA) | dzień pierwszy

PRAGA 12-16
MOKOTÓW 15-18
okolice Placu Zbawiciela 19-20

PRAGA | 12-16*
(*Wszystkie pracownie na warszawskiej Pradze będą otwarte w godzinach 12-16 z wyjątkiem pracowni Tomasza Ciecierskiego, którą będzie można zobaczyć w godzinach 12-14)

FABRYKA PERUN
ul. Grochowska 301/305

TOMASZ CIECIERSKI*| 12-14
(niebieski fabryczny budynek na wprost od bramy wjazdowej, II p )

IZABELA CHAMCZYK,
ALEKSANDRA CZERNIAWSKA,
JULIA CYBIS,
PAWEŁ IWANIUK,
MARTA SZULC
(szary budynek po prawej za niebieskim budynkiem)

PRACOWNIE / ul. 11 LISTOPADA 22/3

SANDOMIERZ AGNIESZKA
KIESNER MARIA
KOWALCZYK ALEKSANDRA
MASŁOŃ MONIKA
PARUCH STEFAN
PRZYSZYCHOWSKA MARIA

PRACOWNIA / ul. LUBELSKA 30/32

KOKOSIŃSKI BARTOSZ
(pracownia U-34, III p., wejście w podwórze bramą A)

Zakład Pracy Chronionej CEBRON
(wejście od ul. Ratuszowej 11 /Instytut Telewizyjny i Radiotechniczny)

CSORGO ATTILA
III piętro, pokój 315
KOZERA GRZEGORZ
III piętro, pokój 322

MOKOTÓW
(pracownie otwarte w godzinach 15.00-18.00)

NIESTEROWICZ ANNA
ul. Asfaltowa 4/20 (róg Narbutta)
DYBALSKI ŁUKASZ
ul. Gagarina 15 / 97
POLIS ALEKA
ul. J. P. Woronicza 14/19, blisko Królikarni
KOZIERADZKA DOROTA I MICHAŁ SZUSZKIEWICZ
ul. Narbutta 22 m 16

Okolice PLACU ZBAWICIELA | 19-20
Daniel Rumiancew / działanie w przestrzeni miejskiej

15 CZERWCA (NIEDZIELA) | DZIEŃ DRUGI

WAWER/MIĘDZYLESIE

ZUZANNA JANIN
(pracownia otwarta w godzinach 11-13)
ul. Kociszewskich 16
„Śniadanie z artystką“
Dojazd z CENTRUM: 525 lub S1 do przystanku PKP MIĘDZYLESIE;
następnie 147 do przystanku WIŚNIOWA GÓRA

RYSZARD GRZYB
(pracownia otwarta w godzinach 12-14)
ul. Mrówcza 135/2
Dojazd od Zuzanny Janin (147 do przystanku PKP MIĘDZYLESIE);
Dojazd z CENTRUM (521, S1 lub KM7 do PKP MIĘDZYLESIE)

OCHOTA

PRACOWNIE/ ul. Tarczyńska 3
(pracownie otwarte w godzinach 12-15)

MICHAŁ FRYDRYCH |lokal 10
ARKADIUSZ KARAPUDA | lokal 11
MARIA PIĄTEK | lokal 12
KAROL RADZISZEWSKI | lokal 3

ŚRÓDMIEŚCIE/SASKA KĘPA
(pracownie otwarte w godzinach 14-17)

WIKTOR DYNDO
ul. Hoża 51 (ostatnia klatka na końcu, po prawej stronie budynku głównego, I piętro”
FILIP ĆWIK
ul. Jana Styka 11a (piwnica), Saska Kępa
KAROLINA BREGUŁA
ul. Koszykowa 3/43 (mieszkanie prywatne)
OLGA LUBACZ
ul. Nowiniarska 12 m. 58
PIOTR KOPIK
ul. Świętojerska 3/5/7
(budynek Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, wejście od ul. Telakowskiej, III piętro)

ZBIGNIEW LIBERA
(spotkanie z artystą w godzinach 15-17)
ul. Świętokrzyska 32, restauracja Fenicja

PLAC ZABAW | 19.00
rozmowa z udziałem zaproszonych artystów/artystek i gości

Veniteci a trovare
dal 14 al 15 giugno 2014

Che Tempo fa

Recensioni

Caricamento...
Caricamento...
In questa zona i nostri Partner offrono: