Login Accedi ^
Italiano
Registrati
Registrati su Weekeep! Trova i tuoi amici di Facebook, organizza i tuoi viaggi e visita oltre 1.000.000 eventi in tutto il mondo!
Accedi con Facebook
Accedi con Google+
Facebook Google+
X
RISULTATI
MAPPA
DETTAGLIO
$mapTile_Titolo
$mapTile_Immagine
$mapTile_Indirizzo
$mapTile_LastMinute
$mapTile_Durata
Località
Dormire
Mangiare
Offerte Speciali
Eventi
Mostra tutte le 7 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 11 LOCALITAMostra meno località
Mostra tutte le 23 sistemazioniMostra meno sistemazioni
PREZZO : da € a
OSPITI :
CAMERE :
STELLE : da a
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie
Mostra tutte le 13 categorieMostra meno categorie

FRESSH goes to ROCKSTOCK TIRANA

Sheshi "Nënë Tereza" Blv. "Deshmoret e Kombit", Tirana, Albania
Google+

Te pelqen muzika Rock?
Deshiron te shikosh LIVE performancen e legjendave te kesaj rryme?
Me 5-6-7 Qershor FRESSH shkon ne RockStock, nje nga eventet muzikore me te kerkuara te vitit! Ne Tirane!
Nen organizimin profesional te Elton Deda dhe Erjon Zaloshnja vjen per ju nje festival i permasave te medha. Tre nete maratone mbushur me argetim, surpriza, miqesi, kulture, dhe mbi te gjitha, muzike e kualitetit te larte. Ne nje skene gjigande me efektet me te mira (ndricim me robote, teknologji Led dhe Led Display) do te performojne bandat me te mira rock te trevave shqiptare, dhe i ftuar special nje artist i rangut nderkombetar, Ian Paice & Moonstone Project (ex-Deep Purple). Jo vetem kenaqesi, por edhe informim dhe edukim i publikut mbi historine e Rockut ne Shqiperi, qe do te realizohet nepermjet dokumentarit 'Albanian Rock Anthology'. Nje risi tjeter per vendin tone, per te cilen do te jemi deshmitare, eshte 'Hall of Fame', ku kontribuesit me te medhenj te muzikes shqiptare do te lene gjurmet e tyre. Ju mirepresim ne datat 5-6-7 Qershor, ora 21:00, ne sheshin perballe Akademise se Arteve per te shijuar kete festival te paperseritshem.

Do te kete plot te rinj te FRESSH dhe muzike legjendare. Ju mirepresim!

Veniteci a trovare
dal 5 al 8 giugno 2014

Che Tempo fa

Recensioni

Caricamento...
Caricamento...
In questa zona i nostri Partner offrono: